Zostań członkiem PTMSŻ

Aby zostać Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Pod koniec zostaniesz poproszony o opłacenie rocznej składki członkowskiej. 

Istnieją trzy kategorie członkostwa, różniące się jedynie wysokością składki członkowskiej:

 1. profesjonaliści: 100 zł/rok
 2. lekarze w trakcie stażu podyplomowego, specjalizacji i/lub doktoranci: 60 zł/rok
 3. studenci poniżej 26. roku życia: 30 zł/rok

Po ukończeniu rejestracji, otrzymasz dostęp do Twojego profilu na naszej stronie internetowej. W zakładce “Strefa Członkowska” znajdziesz materiały z wszystkich naszych dotychczasowych kongresów i konferencji, archiwalne webinary oraz inne treści dostępne wyłącznie dla naszych Członków.

Jako Członek Towarzystwa otrzymasz:

 1. możliwość aktywnego włączenia się w prace Towarzystwa i jego współtworzenia
 2. bezpłatny dostęp do materiałów z naszych konferencji (od 2018 r.) oraz pierwszeństwo udziału w innych inicjatywach organizowanych przez PTMSŻ;
 3. bezpłatny dostęp do naszych webinarów – do odtworzenia w dogodnej dla Ciebie porze;
 4. zniżkę na przystąpienie do Programu Certyfikacji International Board of Lifestyle Medicine, a także regularnie pojawiające się zniżki na wydarzenia edukacyjne i produkty naszych Partnerów;
 5. regularny newsletter z bieżącymi informacjami dot. działalności Towarzystwa, polecanymi materiałami i przeglądem interesujących wydarzeń
 6. dostęp do facebookowej grupy dla Członków PTMSŻ
 7. możliwość zaprezentowania swojej sylwetki w sekcji “Nasi Członkowie”

Stale pracujemy nad poszerzaniem oferty edukacyjnej oraz innych korzyści dla naszych Członków, o czym będziemy Cię na bieżąco informować.

 • Dodaj nowy wybór
 • Dodaj nowy wybór
 • Dodaj nowy wybór
 • Dodaj nowy wybór
 • Dodaj nowy wybór

Na poniższej liście zaznaczono miasta powiatowe w Polsce. Wybierz lokalizację najbliższą Twojemu miejscu pracy. (Mapka jest anonimowa, z punktem na mapie nie zostanie powiązane Twoje konto.)

 • Dodaj nowy wybór

Twój adres e-mail, który chcesz, by był wyświetlany publicznie w Bazie Członków PTMSŻ. Zostaw puste jeśli nie chcesz publikować żadnego adresu email.

Wyświetlane dane to: imię, nazwisko, stopień naukowy/tytuł zawodowy, województwo, wykonywany zawód (i ew. specjalizacja), adres e-mail oraz opcjonalnie zdjęcie profilowe. Podgląd listy członków dostępny jest TUTAJ.