Roślinna Paczka to zestaw materiałów dotyczących diety roślinnej, który możesz bezpłatnie pobrać w wersji elektronicznej (.pdf) przygotowany w ramach współpracy Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia z kampanią RoślinnieJemy i marką Naturell. Znajdziesz w niej:
  • Roślinny Starter – krótka broszura pod redakcją lek. Alicji Baski, dietetyczki Katarzyny Chyż i in. stanowiąca praktyczne wprowadzenie do diety roślinnej – od korzyści zdrowotnych, przez jej prawidłowe bilansowanie, po wiele praktycznych porad i przepisów
  • Przepiśnik – 18 zdrowych i pysznych przepisów, które udowadniają, że roślinne gotowanie nie musi być skomplikowane; wśród nich m.in.: smalec z fasoli, spaghetti bolognese, pierogi z soczewicą, naleśniki czy brownie
  • 3 siedmiodniowe jadłospisy przygotowane przez dietetyków: pomocny w insulinooporności (Iwona Kibil), dla osób aktywnych (Sylwia Maksym), low FODMAP pomocny w SIBO i IBS (Bartłomiej Pomorski)
  • krótki przewodnik po suplementacji
Materiały możesz przekazywać Twoim pacjent(k)om – w wersji elektronicznej lub po wydrukowaniu.

Roślinne Startery i Przepiśniki możesz także zamówić zupełnie bezpłatnie w wersji papierowej z dostawą do Twojego gabinetu lub wskazanego Paczkomatu.

Mamy nadzieję, że ułatwią Twoim pacjent(k)om codzienne uroślinnianie jadłospisów!

Aby zamówić materiały, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz.